HOME   |   TR

Parentology

 
Londra, Dubai, Singapur, Kahire, İstanbul, Mexico City, Barselona, Madrid, Toronto ve Palo Alto’da pek çok insanın hayatını ve ilişkilerini değiştiren Parentology Ebeveynlik programı 2018 yılı İstanbul eğitiminin tarihleri belli oldu. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Benzersiz Parentology deneyimi, Özlem Kıyat Berber ve Ayşen Gündüz’ün liderliğinde gerçekleşecek.

Tam anlamı ile benzersiz bir haftasonu


Günümüzün hızlı yaşantısında durmak ve düşünmek için nadiren fırsatlar yakalıyoruz. 3 günlük Parentology atölye çalışması ile katılımcılar sadece durmak ve düşünmek için değil, hayatlarına derin bir şekilde bakmak ve nelerin önemli olduğunu görmek için de fırsatlar yakalayacaklar.

Katılımcılar bu 3 interaktif gün boyunca dünyayı çocuklarının gözünden görecekleri deneyimler yaşayıp, bu bilgiler ışığında çocuklarının hayatında GERÇEKTE neler olduğunu anlamaya çalışacaklar. Elde ettikleri önemli bilgiler ve sayısız yeni beceri ile bir sonraki adımda ne yapacaklarına karar verecekler.

Ebeveynler de liderdir

Bu benzersiz atölye çalışmasında kendi doğal liderliklerini görerek güçlü ilişkiler kuracak, güçlü çocuklar yetiştirmek ve istedikleri hayatı kurmak için farklı kavramlar, çalışmalar ve egzersizlerde bir araya gelecekler.

Eğitim Bedeli


Eğitim bedeli kişi başı 700 USD + KDV’dir. Kur, ödeme yapılan günün Merkez Bankası oranlarıyla hesaplanacaktır.

Erken kayıt avantajları ve rezervasyon için lütfen parentology@elemental-v.com mail adresinden veya 0212 274 00 15 numaralı telefon numarasından iletişime geçiniz.
 

 

COMING EVENTS

Co-ACTIVE COACH TRAINING COURSES
Course 1:
Fundamentals
Course 2:
Fulfillment
Course 3:
Balance
Course 4:
Process
Course 5:
Synergy
CTI® is an Industry Leader
Over the last 15 years, CTI has trained over 35,000 Co-active® coaches worldwide and today trains more new coaches each year than any other training program.
The Quality of our Trainers is Unparalleled
Thanks to CTI's faculty of highly trained, course leaders, wherever you are in the world, you can be assured of the exemplary and consistent standard of our training.
CTI's Proprietary Method of Coach Training
The Co-Active Coach® Training process happens organically from a place of authentic being, listening and encouragement, to uncover the best in oneself and others.
Person to Person Experiential Training
Uniquely, at CTI, the experiential learning process begins from day one in small groups of no more than 26.
International Coach Federation (ICF) Certified
Our founders' involvement with the International Coach Federation (ICF) from its very inception has resulted in a significant influence on the industry, including much of the ICF framework of coaching competencies and ethics.
© 2018 All Right Reserved.Elemental-Value Privacy Policy - Gizlilik Bildirimi