top of page
business-growth-leadership-and-win-conce

Koçluk Hizmetlerimiz

Elemental-Value olarak dünyanın en büyük Koçluk okulu CTI’ın Co-Active Koçluk programlarının lisanslı temsilcisiyiz. Tüm koçluk hizmetlerimizi Co-Active koçluğu ana merkezimizde tutarak vermekteyiz. Bireylerin potansiyellerini görürüz, anlamlı bir hayat yaşamasına ve bilinçli seçimler yapmasına odaklanırız. Tüm koçluk hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için bizi arayın!

YÖNETİCİ KOÇLUĞU

Elemental-Value, dünyanın en büyük Koçluk okulu CTI’ın Co-active® koçluk programlarının lisanslı temsilcisidir.

Bireysel koçluk hizmetlerimizde de Co-Active koçluğu ana merkezde tutarak gerektiğinde mentorluk ve danışmanlık çalışmaları ile desteklenen süreçler tasarlamaktayız.

İLK 90 GÜN KOÇLUĞU

İlk 90 gün Koçluğu yeni yöneticinin terfisinin ilk 90 gününde sunulur ve her biri 60 dakika sürecek şekilde 6 kez gerçekleştirilir.

Bir yönetici, yönetim basamaklarını tırmanırken liderlik stilini değiştirmeli ve liderlik becerilerini arttırmalıdır. Alt pozisyonlarda liderlik daha çok ilişkilerin yönetimi, üretim ve zamanlama ile ilgili iken üst kademede liderlik strateji, kar ve iletişimle ilgilidir.

Elemental Value.png
Takim_Koclugu

TAKIM KOÇLUĞU (Dream Team)

Verimli bir takımda ilişkiler olumlu değilse sürdürülebilir başarı mümkün olmayacaktır. Takımın ruhu zaman içerisinde tüm şirkete yayılan olumlu ya da olumsuz sonuçları etkiler. Elemental –V’de takım koçluğu süreçlerimizde hem takımın takım olarak büyüyüp gelişmesi hem de takım üyelerinin bireysel liderlik gelişimine odaklandığımız bir ‘RÜYA TAKIMI‘ programı uygulanır.

bottom of page