top of page
business-growth-leadership-and-win-conce

Eğitim ve Gelişim

Şirketlerde sürdürülebilir başarıyı ve yüksek performans sağlamak için hem takımın takım olarak büyüyüp gelişmesine hem de takım üyelerinin bireysel liderlik gelişimine önem veririz. Liderlerin statü ve hiyerarşiden bağımsız olarak hayatlarının sorumluluğunu alan ve kendi hikayelerini yazan bireyler olduğuna inanırız. Liderlik gelişimi eğitimleri, takım koçluğu ve değerlendirici eğitimleri ile ilgili detayları öğrenmek için bizi arayın!

Liderlik Gelişimi

Elemental-V Danışmanlık olarak biz liderlerin statü ve hiyerarşiden bağımsız olarak hayatlarının sorumluluğunu alan ve kendi hikayelerini yazan bireyler olduğuna inanırız. Bu bağlamda liderlik gelişimine 3 boyutta odaklanarak bütünsel (holistic) bir Liderlik Gelişimi sağlarız.

Rüya Takımı

Takımın ruhu zaman içerisinde tüm şirkete yayılan olumlu ya da olumsuz sonuçları etkiler. Elemental –V’de takım koçluğu süreçlerimizde hem takımın takım olarak büyüyüp gelişmesi hem de takım üyelerinin bireysel liderlik gelişimine odaklandığımız bir ‘RÜYA TAKIM ‘ programı uygulanır. 

Takim_Koclugu
Teacher with Tablet

Değerlendirici Eğitimi

Şirket içi değerlendiricilere özel tasarlanmış, yetişkin öğrenme modeline uygun webinar ve süpervizyonlarla desteklenen, kendini ispatlamış programımızla ilgili bilgi almak için bizi arayın!

bottom of page