top of page
1.png
2.png
3.png
4.png
5.png
6.png
7.png
 • ElementalFlex nedir?
  ElementalFlex, insan kaynakları departmanlarının tercih ettiği “Yeni Nesil Değerlendirme Merkezi”dir. İşe alım ve terfi ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanan %100 dijital bir değerlendirme merkezidir. ElementalFlex, farklı seviye ve pozisyonlarda doğru adayların seçilmesini sağlayacak 3 (üç) çeşit paket sunar.
 • ElementalFlex ile hangi ürünlere ve değerlendirme uygulamalarına ulaşılabilir?
  ElementalFlex; genel yetenek uygulamaları, kişilik envanterleri ve durumsal yargı uygulamalarından oluşmaktadır.
 • ElementalFlex kimler içindir?
  Başlangıç, yönetici adayı (MT), uzman, orta ve üst düzey yönetici/müdür pozisyonları olmak üzere tüm seviyelere uygundur.
 • ElementalFlex’in farklı pozisyon ve seviyelere yönelik paketleri bulunuyor mu?
  Evet, ElementalFlex seviyelere göre aşağıdaki gibi ayrılmaktadır. *ElementalFlex MT (ElementalFlex-Genç) *ElementalFlex Specialist (ElementalFlex-Uzman) *ElementalFlex Manager (ElementalFlex-Müdür) Ürün içerikleri hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.
 • Kurumumuzun, ElementalFlex bünyesindeki bir veya birkaç uygulamayı bir arada satın alması mümkün mü?
  Evet mümkün. Size uygun genel yetenek uygulamamızı, uygun kişilik envanteriyle birlikte satın alabilirsiniz. Ayrıca ürünlerin raporlarına dair geri bildirim talebi de yapabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı netleştirmek ve uygun ürünler hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.
 • ElementalFlex, neden diğer değerlendirme merkezi uygulamalarına göre daha uygun bir maliyet sunuyor?
  Tamamen dijital bir uygulama olmasının sonucu olarak şirket maliyetlerini düşürür ve tasarruf sağlar.
 • Adaylar, değerlendirme sürecini danışman eşliğinde mi tamamlıyor?
  ElementalFlex tamamen dijital ve danışmansız bir üründür.
 • Adayların, uygulamaya başlamadan önce dikkat etmeleri gereken teknik detaylar var mı?
  İnternet hızının (30 mbps ve üzeri) güçlü olduğundan ve VPN bağlantısının bulunmadığından emin olunmalı. Uygulamalar esnasında Google Chrome kullanılmalı.
 • Aday ve pozisyona uygun ürünler nasıl belirleniyor?
  Elemental Value’nun uzmanlığı sayesinde ihtiyaç ve beklentilerinize yönelik paketler sunulmaktadır. Paketleri ihtiyaçlarınıza göre seçebilirsiniz.
 • Uygulamaların sonuçlarına dair raporların kurumumuza iletilmesi ne kadar sürer?
  Adayların raporları, aynı gün içinde ilgili kişiye ulaşacaktır.
 • Değerlendirme sonrası süreçler için Elemental Value’nun hizmetleri bulunuyor mu?
  Evet, bulunuyor. Elemental Value, adayların adaptasyon ve gelişim sürecini desteklemek amacıyla uygulamalar üzerinden geri bildirim seansları, gelişim koçluğu hizmeti ve ihtiyaca yönelik kurumlara özel atölye hizmetleri sunar.
 • ElementalFlex’ten bana atanan uygulamaları nasıl görebilirim?
  Kurumunuz size detaylı bilgi verecektir. Uygulamalarımız bize ilettiğiniz e-posta adresinize iletilmektedir. Uygulamalar invitations@cubiksonline.com veya info@testinvite.com adresinden gönderilmektedir. E-posta içerisinde uygulamaların linki, kullanıcı adı, şifresi ve detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Linke tıklayarak giriş yaptığınızda ise size atanan uygulamalara erişebileceksiniz.
 • Uygulamalar esnasında bulunduğum ortam nasıl olmalı?
  Uygulamalarımızı sessiz, rahatsız edilmeyeceğiniz ve konforlu olduğunuz bir alanda tek başınızayken yapmanızı tavsiye ederiz. Bu fiziksel şartları ve teknik donanım şartlarını sağlayan dilediğiniz bir yerde bağlanabilirsiniz. Ayrıca kurumunuz size uygulamaları tamamlamanız gereken süre kısıtını iletecektir.
 • Uygulamalarımı bir danışman eşliğinde mi tamamlayacağım?
  Uygulamalarımız %100 dijitaldir. Bu sebeple size bir danışman eşlik etmeyecektir. Sorularınız olması durumunda kurumunuzla veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güvenirliği ve gizliliği sağlamak amacıyla uygulamalarda fotoğrafınız çekilmektedir.
 • Uygulamalarımı tamamladım. Sürecin devamında ne yapacağım?
  Uygulamalarınızı tamamladıktan sonra tarafınıza yapılacak bilgilendirme maillerini beklemeniz gerekmektedir.
 • Raporlarımı görebilir miyim?
  Her uygulama sonunda bir rapor oluşmaktadır. Bu rapor ilgili kurum ile paylaşılmaktadır. Kurumdan katılımcı raporlarını istemeniz yeterlidir. Uygulamalar kurumlara özel tasarlandığından kurumlar raporları paylaşma hakkını gizli tutar.
bottom of page