top of page

360 Derece Geri Bildirim

360 derece geri bildirim

Talogy 360 şirketinize neler sağlar? Neden önemlidir?​

Talogy 360, işverenlere çalışanlarının güçlü yönlerini ve gelişim ihtiyaçlarını belirlemek için geniş bir çerçeve sağlayan oldukça esnek bir çevrimiçi geri bildirim aracıdır.​

Talogy'nin esnek ve kullanıcı dostu teknolojik altyapısı, danışmanlarımızın / koçlarımızın deneyimleriyle ihtiyaçlarınıza uygun bir 360 derece programı geliştiririz.

ODAĞINIZI YÜKSELTİN

En önemli alanları hedefleyin. Bireylerin kolayca güçlü yönlerini ve etkili gelişim planları oluşturmak için gelişim gerekliliklerini tanımlayın.

ZORLUKLARI AŞIN HAYATI KOLAYLAŞTIRIN 

Tek bir online platform üzerinden davet gönderin ve rapor üretin. Çeşitli dillerde 360 değerlendirmeler sunun.

BİREYSEL RAPORDAN DAHA FAZLASI

Özel veya belirli senaryolar için özel oluşturulmuş, hedef odaklı ve standart raporlar yaratın. Trendleri keşfedin ve interaktif veri panelleri (dashboards) ile gruplar arası farkları belirleyin.

UYGUN OLANI BULUN

Liderlik veya potansiyelin geliştirilmesine yönelik uzman 360 değerlendirmeleri de dahil olmak üzere bir dizi çözüm arasından seçim yapın ya da tamamıyla özelleştirilmiş yaklaşım yaratın.

ETKİ YARATIN

Tamamlaması kolay ve hızlı 360 derece sorularıyla insanların dikkatini çekin. Süreci kişiselleştirmek için markanızı ekleyin.

GÜVENLE DEĞERLENDİRİN

Psikologlar tarafından tasarlanan ve çok uluslu uzmanların desteğiyle hazırlanan, bilimsel olarak sağlam olan bu çözüme güvenin.

bottom of page