top of page
business-growth-leadership-and-win-conce

Ölçme ve Değerlendirme

Ölçme ve değerlendirme çözümlerinde dijitalleşme ile insanın gücü birleşiyor!

 

İnsan kaynağını doğru tanıyan (ölçen) ve doğru yerde değerlendiren şirketler rekabet avantajı kazanır. Lider kadronuzun, çalışanlarınızın, mevcuttaki güçlü yönlerini ve gelişim fırsatlarını tanımanın yanında potansiyellerinde neler olduğunu anlayarak insana dair kararları almak fark yaratır. Fark yaratmanızı destekleyecek çözümlerimiz için bize ulaşın!

Neden Elemental Value ?

Liderlik Gelişimi uzmanlığıyla Ölçme ve Değerlendirme hizmetlerinde sizi ileriye taşıyacak kararlar almanızda iş ortağınız olarak destekleriz. Daha sade, daha dijital, çalışanlarınızın daha fazla sorumluluk alacağı çözümler isterseniz bizi arayın!

Değerlendirme ve Gelişim Merkezi

Liderlerinizi Geliştirin, Şirketinizin Yeteneklerini

Geleceğe Hazırlayın

Image by John Schnobrich

Online Ürünler

Kişilik envanteri ve genel yetenek testlerinin yanında potansiyeli ve duygusal zekayı ölçen yenilikçi araçlarımızla insan kaynaklarının dijitalleşme çabalarının destekçisiyiz. Ayrıntılı bilgi için bizi arayın.

360 Derece Geri Bildirim

Liderlerinizin farkındalığını artırarak onların gelişimini destekleyen, geri bildirim kültürünün oluşturulmasına katkı yapan 360 derece geri bildirim süreçlerimiz için bizi arayın.

360 derece geri bildirim
Image by Scott Graham

Değerlendirici Eğitimi

Şirket içi değerlendiricilere özel tasarlanmış, yetişkin öğrenme modeline uygun webinar ve süpervizyonlarla desteklenen, kendini ispatlamış programımızla ilgili bilgi almak için bizi arayın!

Vaka Tasarımı

Şirketinizin Yetkinlikleri ve İhtiyaçları Özelindeki Tasarımlar

vaka tasarımı
bottom of page